Sihtkohad

Tenerife

Kanaari saarte suurim ja populaarseim saar turistide külastatavuse poolestSiin naudivad täiskasvanud päikselist rannapuhkust, lapsed veeparke ning saare kuulsaimat loodusparki – Loro Parki. Saare lõuna osas asuvas Costa Adejes leiate saare parimad hotellid ning golfikeskused. 
Los Cristianoses leiate ehedat kohalikku elu. Seal on saare parimad restoranid , kus pakutakse tapaseid, papas arrugadas – kartuleid , mereande ja kõike muud kohalikku kööki kuuluvat. 
Los Giganteses kogete unustamatut loodust kaljuse maastiku , mereveebasseinide ja matkaradadega. Puhkusepäeva Lõuna – Tenerife kõige päikeserohkemas kohas lõpetab imeline päikseseloojang. 
Playa de las Américase teemapargid, hästi hooldatud promenaad , paljud kaubanduskeskused ja hommikuni kestev ööelu pakub palju tegevust . 
Tenerifel saab kombineerida ka linna – ja rannapuhkust . Pealinn Santa Cruz on ilus ja ehe , seal on mõnevõrra jahedam kliima, võluv vanalinn ning suurepärased ostuvõimalused.
Saare keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.  Tenerife lemmikeksursioonid on kindlasti erinevad mereretked.

Esiletoodud sihtkohad

Hersonissos

Vaata lähemalt

Pattaya

Vaata lähemalt

Kanaari saared

Kanaari saared ehk Kanaarid on saarestik Atlandi ookeanis Aafrika looderanniku lähedal, Pürenee poolsaarest 1500 km kaugusel. See on üks Hispaania 17 autonoomsest piirkonnast. Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt.
PealinnadSanta Cruz de TenerifeLas Palmas de Gran Canaria. 1927. aastal jaotati Kanaari saared kaheks provintsiks: lääneprovintsiks (pealinn: Santa Cruz de Tenerife) ja idaprovintsiks (pealinn: Las Palmas de Gran Canaria). Kanaari saarte valitsus töötab neli aastat Santa Cruz de Tenerife’s, järgmised neli aastat Las Palmas de Gran Canaria’s. Linn, kus valitsus parajasti asub, ongi piirkonna pealinn.
Riigikeel: hispaania
Rahvaarv: 2,105 miljonit (2014)
Rahaühik: euro. Kanaaridel on käibel euro, kaardimaksed on turismipiirkondades enamasti aktsepteeritud.
Kliima: pehme, lähistroopiline kliima. Õhutemperatuuri ööpäevased kõikumised ja erinevused aastaaegade lõikes on suhteliselt väikesed. Saari ümbritseva ookeanivee temperatuur on õhutemperatuurist küll mõnevõrra madalam, kuid siiski enamuses aastast vahemikus 22–25 °C. Kanaari saarte kõige paremateks randadeks peetakse enamasti Fuerteventura saarel asuvat Corralejot, Lanzarote saarel asuvaid Famarat ja Pagagayot, Tenerife saarel asuvat musta liivaga El Bollullot ning Gran Canaria saarel asuvat Maspalomast.
Aeg: Kanaari saartel on kell kaks tundi Eesti ajast taga.
Lennuaeg Tallinnast: ~ 6,5 tundi.
Viisainfo: Kanaari saared, kui Hispaania Kuningriigigi koosseisu kuuluv piirkond on Eesti kodanikele viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui ID-kaardi alusel. Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust elanikel nn. „Halli passiga“ on Hispaaniasse reisimine viisavaba, juhul kui on olemas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Kaasa tuleb võtta pass, kehtivus vähemalt 3 kuud pärast reisi  + ID kaart kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi.

Teised sihtkohad samas riigis

Lanzarote

Vaata lähemalt

Fuerteventura

Vaata lähemalt